istanbul mıstık ağa balon organizasyonu

 
Ana Sayfamız
Balon Hizmetimiz 1
Balon Hizmetimiz 2
Balon Hizmetimiz 3
Balon Hizmetimiz 4

M

I

S

T

I

K

 

 

A

Ğ

A

 

 

B

A

L

O

N

C

U

L

U

K

 

2011

 


İstanbul yıl 1999 hava soğuk , ilk balon işimizi Eminönünde dar bir sokakta işyeri açılışı için balon süslemesi hizmetini yapmak için gittiğimiz işyeri sahibi Mıstık Ağa şuraya da bir balon yapalım diye seslendiğinde firma adımızda o zaman kendiliğinden oluşmuş oldu. Mıstık Ağa balon organizasyon firmamız tüm İstanbul genelinde her türlü balon organizasyon hizmetini o tarihten beri gururla ve en kaliteli şekilde yapmaktadır.

JUMBO BALON - KÜRE VE ZEPLİN BALON SATIŞLARI

BÜYÜK KÜRE ZEPLİNLER - HELYUM GAZI İLE ŞİŞİRİLME İŞLEMİNDEN SONRA FİRMA BASKISI YAPILARAK LOGO YADA YAZI YAZILMASI - DEV BALONLARDA FİRMA LOGONUZU İNSANLARA GÖSTERİN. JUMBO BALONLAR 1.5 İLE 2 METRE ÇAPLI JUMBO BALONLAR.

      

Jumbo Balon: Jumbo balonlar lateks hammaddeli balonlardır. Jumbo balon lateks grubundaki balonlar içinde ebat olarak en büyük balonlardır. Ayrıca lateks kalınlığı olarak da jumbo balon, sınıfındaki diğer balonlardan daha kalın etlidir. 12 inch balonlara kadar balon şekli bir yumurtayı andırırken  punch balon ve daha büyük balonlar yuvarlak ve tam bir küre şeklini andırmaktadır. Bu yönüyle jumbo balon daha dayanıklıdır. Helyum gazı jumbo balon içinde diğer lateks balonlara göre daha uzun süre kalabilmektedir. Helyum gazı ile uçurulan jumbo balon 4 - 5 gün arasıdan havada kalabilmektedir. Jumbo balonlar fuar alanlarında, açılışlarda, doğum günlerinde sıkça tercih edilen bir ürünümüzdür. Jumbo balonlara halk arasında küre balon , büyük dev reklma balonu da denmektedir.

Jumbo Balon Çeşitleri:

27" inch (70 cm çap, 230 cm, çevre)
45" inch (114 cm çap, 360 cm çevre)
27" inch ve 45" inch balonlar üzerine birbirine değmemek kaydıyla 4 renge kadar baskı yapılabilmektedir. Renkli baskılarda balonun 2 ya da 4 yüzüne, tek renklerde ise balonun her tarafına çepeçevre ters ya da düz baskı yapılabilir. Jumbo balon üzerine resim baskısı da yapılabilmektedir.

      helyum jumbo uçan balon  

Helyum gazı ile doldurulmuş üzerine logo yada baskı yapılmış balon örnek resimleri

büyük küre helyum balon    helyum gazlı küre balon

Helyum gazı ile doldurulmuş jumbo küre balonları bu balonlara yukarıdaki gibi istendiğinde firma logo ve baskısı da yapılabilmektedir.

Jumbo Balon:
Jumbo balonlar lateks hammaddeli balonlardır. Jumbo balon lateks grubundaki balonlar içinde ebat en büyük balonlardır. Ayrıca lateks kalınlığı olarak da jumbo balon, sınıfındaki diğer balonlardan daha kalın etlidir. Bu yönüyle jumbo balon daha dayanıklıdır. Helyum gazı jumbo balon içinde diğer lateks balonlara göre daha uzun süre kalabilmektedir. Helyum gazı ile uçurulan jumbo balon 4 - 5 gün arasında havada kalabilmektedir. Jumbo balonlar fuar alanlarında, açılışlarda, doğum günlerinde sıkça tercih edilen bir ürünümüzdür.

 

Jumbo Balon Çeşitleri:

27" (70 cm çap, 230 cm, çevre)
45" (114 cm çap, 360 cm çevre)
27" ve 45" balonlar üzerine birbirine değmemek kaydıyla 4 renge kadar baskı yapılabilmektedir. Renkli baskılarda balonun 2 ya da 4 yüzüne, tek renklerde ise balonun her tarafına çepeçevre ters ya da düz baskı yapılabilir. Jumbo balon üzerine resim baskısı da yapılabilmektedir.

BASKILI VE BASKISIZ BALON SATIŞI

Her tür baskılı ve baskısız logo baskılı balon satışı için firmamızdan teknik destek alabilirsiniz.

Baskılı balon, üzerinde çeşitli şekiller yapılabilen, yazı telefon numarası vs. yazılabilen, logo uygulanabilen balon türleridir.

Baskılı balonlar reklam ve tanıtım amaçlı kullanılır, balonun üzerindeki resimler ile görsel olarak ilgi çekici hale gelmektedir. Her türlü boyutta hazırlanan baskılı balon türlerinde, istenirse küçük boyutlarda fazla miktarlarda balonlar yapılabilmekte, istenirse büyük boyutta hazırlanabilmekte ve izleyicinin dikkatini bu açıdan çekebilmektedir. Baskılı balon ile kullanılan reklam türleri için, hem üzerindeki çizim hemde balonun şekli önemlidir. Sadece yuvarlak değil istenilen tarzda kalp şeklinde, oval şekilde veya müşterinin istediği farklı bir şekilde balon yapılabilmekte bu şekilde gönderilmek istenen mesaj daha iyi yerine ulaşabilmektedir. Baskılı balon, genelde çeşitli markalar, firmalar, siyasi partiler, seçim adayları, tarafından kullanılmaktadır. Baskılı balonlar sadece reklam amacıyla kullanılmaz. Bazı özel günlerde özel olarak sipariş verilmekte veya hazır yapılan baskılı balonlardan alınabilmektedir. Mesela sevgililer günü için kalp şeklindeki üzerinde seni seviyorum yazılı balonlar alınabilir. Bu tarzda farklı bir hediye türü olduğundan daha çok ilgi çekici hale gelmektedir bu balon türleri. Başka bir örnek vermek gerekirse, üzerinde sevgilisinin resminin bulunduğu veya farklı bir resim bulunan bir balonun vermek istediği mesaj ve sağlayacağı etki fazla olmaktadır. Bu açıdan baskılı balonlar son zamanlarda fazla kullanılmaktadır. Baskılı balon fiyatları ise yapılan balonun büyüklüğüne ve şekline göre değişmektedir.

logo baskılı balon satışı

İstanbul ve tüm ilçe semtleri için logo baskılı balon satışımız mevcuttur.

İstenilen sayıda logolu balon baskılı balon siparişlerinizi firmamız üzerinden en uygun fiyat ile gerçekleştirebilirsiniz.

 

istanbul zincir balon  istanbul zincir balon süslemesi

İstanbul genelinde tüm semt ve ilçeler için en uygun fiyat politikamız ile balon süsleme hizmetini alabilirsiniz.

BALON DEMETİ

kalp balon uçan balon

Kalp balon ve balon demeti için firmamızdan en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz.

uçan balon demeti satışı

İstanbul genelinde tüm semt ve ilçelere en uygun fiyatlar ile balon demeti ürünlerini gönderebilirsiniz.

BAYRAK SÜSLEME HİZMETİ

istanbul bayrak süsleme  istanbul bayrak süsleme organizasyonu

İstanbul bayrak süsleme organizasyonu hizmetini firmamız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

BALON YAZI YAZMA

Balonlardan hazırlanmış harf ve rakamlar ile zincir balon şeklinde yazı yazma hizmetini firmamız üzerinden en uygun fiyat ile gerçekleştirebilirsiniz.

DÖKME BALON YAĞMURU , BALON YAĞMURU HİZMETİ

AYNI ANDA TOPLU UÇAN BALON BIRAKMA

Aynı anda file içerisine doldurulmuş yüzlerce balon yukarıdan aşağı balon yağmuru dökme balon olarak bırakma hizmetini ve file içerisine doldurulmuş uçan balonları toplu olarak gökyüzüne bırakma hizmetini firmamız üzerinden en uygun fiyat ile gerçekleştirebilirsiniz.

BALON MALZEMESİ SATIŞI

 

Balon şişirme pompası tek ve toptan alımlarınızda en uygun fiyat garantisi ile sizlere hizmet vermekteyiz.

   

Balon şişirme kompresörü satışı ister tek ister toptan alımlarınız için firmamızdan destek alabilirsiniz.

işyeri balon süsleme  balon süsleme hizmeti  istanbul balon süsleme

İstanbul genelinde tüm semtler için en görsel balon süsleme hizmetlerimizden en uygun fiyatlar ile yararlanabilirsiniz. İstenilen renklerde çalışmalarımız mevcuttur.

 

İstanbul içerisinde yaptıracağınız fly tüp , giriş tag , zincir balon türü tüm hizmetleri en uygun fiyat ile firmamız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

   

İstanbul genelinde balon süsleme örnek resimlerimizden bazıları

 

İstanbul içerisinde köylere dahi gelerek balon süsleme hizmeti , uçan balon , zeplin ve diğer hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Sizler için en uygun fiyatlandırmaları yapmaktayız.

  

Balon süsleme hizmetimizden sizlere özel fiyatlandırma için alt kısımdaki mail adresimizden en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz.

HASTANE BEBEK ODASI SÜSLEME

Hastane bebek odası süsleme hizmetimizden tüm istanbul genelinde yararlanabilirsiniz.

Hastahane - Bebek odası süsleme - kapı süsü , fiyonk , doğum odası süslemesi , doğum günleri ve sevdiklerinizin oda süsleme ücreti ;

250 TL ile 1000 TL arasında değişmektedir. Ev ve Hastane bebek odası süsleme hizmetimizden Ankara ve İstanbul genelinde tüm semtler için yararlanabilirsiniz.

HASTANE BEBEK ODASI SÜSLEMELERİNDE NELER YAPILMAKTADIR.

El yapımı kaliteli çikolata sepet içerisinde ziyaretçilere sunulacak şekilde olmaktadır.

Giriş kısmında kapı üstünde tül ve balon süslemeleri mevcuttur.

İç kısımda belli yerlerde balon süslemeleri yapılmaktadır.

İç kısımda köşe kısmına 1 metre civarında bir ayıcık yada tavşancık oturtulmaktadır.

İç kısma cam fanus içerisinde renkli kum ve taşlar ile güzel bir çiçek tanzimi yapılmaktadır. (Bazı hastanelerde bu sadece yapay çiçek olmaktadır.)

Cam bir vazo içerisinde mevsim kır çiçeklerinden güzel bir çiçek tanzimi uygun bir yere yerleştirilmektedir.

Hoş geldin bebek yazısı yazılmaktadır.

Hayatınızın en güzel anında hayat boyu hatırlanacak estetik düşüncelerinizde firmamızı tercih etmeniz dileği ile.

bebek odası süsleme - hastahane bebek odası süslemesi

Hastane bebek odası süsleme ücreti İstanbul için 230 tl dir.

İstanbul içinde süper hastane bebek odası süsleme ücreti  sadece

230 TL ( Paket içerisinde kapı süsü , oda süsü , 25 cm lik ayıcık , vazo içerisinde yapay çiçek , hoş geldin yazısı ve 9 adet uçan balondan oluşturulmuş balon demeti)

baskılı balon satışı  baskısız balon satışı

Baskılı ve baskısız balon seçeneklerimiz ile sizlere özel her türlü baskılı balon fiyatlandırmalarında özel fiyatlar vererek sizlere uygun balon hizmeti gerçekleştiriyoruz.

dökme balon yağmuru

İstanbul balon yağmuru , dökme balon için 100 ve üzerinde istenilen sayılar ve renklerde yağmur balonu hizmetini Tüm İstanbul genelinde firmamız üzerinden hizmetinizde yararlanabilirsiniz.

işyeri açılış balon süslemesi

İşyeri açılış balon süslemesi , Düğün organizasyonu ve sünnet düğünü organizasyonu , temel atma ve miting gösteri etkinliklerinde balon süsü , balon süsleme hizmetini tüm İstanbul semtleri ve ilçeleri için en uygun fiyat garantisi ile firmamız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

işyeri açılış zincir balon süslemesi

İster 10 metre ister 5000 metre siz ne kadar süsletme yaptırmak isterseniz biz sizler için en uygun fiyatlar ile zincir balon süsleme hizmetini gerçekleştirmekteyiz.

uçan balon bırakma  toplu uçan balon bırakma

Toplu uçan balon bırakma hizmetimizden en uygun fiyat garantisi ile yararlanabilirsiniz. Sizler için aynı anda onlarca yüzlerce ve binlerce uçan balon bırakma hizmetini firmamız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

balon süslemesi

En uygun fiyat ve görselliklerde nazar boncuğu balonu , balon demeti , işyeri açılış zincir balon süslemesi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

helyum gazı satışı    helyum gaz satışı

İstanbul genelinde helyum gazı satışı ve uçan balon demeti satışlarımız mevcuttur.

Dökme yağmur balon , file dökme balon hizmetimizden en uygun fiyat ile yararlanabilirsiniz. Yağmur balon için en az 100 lük tek renk yada renkli 12 inc balon kullanılarak file yapılmakta ve tüm tertibat kullanıldıktan sonra file misina ipi tarafınıza teslim edilmektedir. İstenilen zaman ve saatte misina çekilerek balon yağmuru hizmeti gerçekleştirilmiş olmaktadır.

balon süslemesi  balon süsü

İŞYERİ AÇILIŞ BALON SÜSLEME HİZMETLERİMİZ.

işyeri açılış balon süslemesi  balon süsleme

AÇILIŞ BALON SÜSLEME ÖRNEK RESİMLERİMİZ. EN UYGUN FİYAT VE KALİTELİ SÜSLEME HİZMETİ İÇİN FİRMAMIZDAN FİYAT TEKLİFİ ALABİLİRSİNİZ.

kalp balon süslemesi  kırmızı kalp balon süslemesi

KALP BALON SÜSLEME FİYAT VE 1 METREDEN 5 METREYE KADAR KALP BALON GÖSTERİSİ İÇİN SİZLERE EN UYGUN FİYAT TEKLİFİNİ VERMEKTEYİZ.

NAZAR BONCUĞU BALON SÜSLEME HİZMETİ

nazar boncuğu balon balon nazar boncuğu nazar boncuğu balonları

iŞYERİ AÇILIŞ , SÜNNET DÜĞÜNÜ ORGANİZASYONU VE HER TÜRLÜ DOĞUM GÜNÜ GÖSTERİ ETKİNLİKLERİNDE BALON İLE YAPILMIŞ NAZAR BONCUĞU SÜSLEME HİZMETİNİ SİZLERE EN UYGUN FİYAT İLE VERMEKTEYİZ.

nazar boncuğu balonları nazar boncuk balon süsü baskılı nazar boncuğu balonu balon nazar boncuğu

Nazar boncuğu baskılı ve baskısız süsleme hizmeti , nazar boncuklu uçan balon süsleme hizmeti gibi hizmetleri firmamız üzerinden en uygun fiyat garantisi ile gerçekleştirebilirsiniz.

nazar boncuğu sütun balon süslemesi nazar boncuklu balon süslemesi

SARI VE MAVİ BEYAZ RENKLERDEN OLUŞAN NAZAR BONCUĞU SÜSLEME HİZMETİMİZDEN YARARLANABİLİRSİNİZ.

baskısız balon satışı  toptan ve perakende baskısız balon satışı

Balon süslemelerinde farklı ve canlı renklerde balon ürünlerini kullanmaktayız. Toptan baskısız balon satışımız mevcuttur.

                   Baskısız balon modelleri her renkte olup tek renk 100 lük paketler halinde satılmaktadır.

     baskılı balon satışı  baskılı balon   baskılı balon satışı  baskılı balon satışı

 Baskılı balonlar en az 1000 adet olarak yapılmaktadır. Baskılı balonlar tek renk ten 3 renge kadar ve tek taraflı yada çift taraflı olarak yapılabilmektedir. Bu farklar fiyatı etkilemektedir.

Zincir balon süslemesi - balon dekorasyon fiyat bilgisidir. ( Nakliye ve kdv hariçtir )

9 inc ve 12 inc balon dekorasyon fiyat bilgisi ;

10 metre ile 50 metre arasında balon süslemesi dekorasyonu ; 6 USD

50 metre ile 100 metre arasında balon süslemesi dekoru ; 5,5 USD

100 metre ile 200 metre arasında balon süsleme dekorasyon ; 5 USD

200 metre ile 500 metre arasında balon süslemesi dekorasyonu  ; 4.75 USD

500 metre ve üstü balon süslemesi dekor işlemleri  ; 4.5 USD

Nazar boncuğu fiyatımız ;

Küçük boy  135 TL  Orta boy ;  155 TL  Büyük boy ; 185 TL

Tekli Kalp balon fiyatımız ;

Küçük boy  135 TL  Orta boy ;  155 TL  Büyük boy ; 185 TL

Uçan balon fiyatlandırması ( Nakliye ve kdv hariçtir )

10 İLE 100 ARASINDA UÇAN BALON FİYATI ; 2.20 USD

100 İLE 250 ARASINDA UÇAN BALON FİYATI ; 2.10 USD

250 İLE 500 ARASI UÇAN BALON FİYATI ; 2 USD

500 İLE 1000 ARASI UÇAN BALON FİYATI ; 1.85 USD

BASKILI BALON FİYATLARI ; ( Nakliye ve kdv hariçtir )

Baskılı balonlar aşağıdaki ve daha farklı renklerdeki balonların üzerine firma logosu , resim , şirket amplemi ve her türlü şekil yerleştirilebilmektedir. Ayrıca baskılı balon fiyatları 1000 adet balon için verilmektedir. Baskı ve matba ile ilgili olduğu için asgari en az 1000 adet balon siparişi alınmaktadır.

1.ci kalite , kolay patlamayan , 1. ci sınıf baskılı 1 renk üzeri baskılı balon fiyatımız 199 TL dir

1. ci kalite , kolay patlamayan , 1. ci sınıf baskılı 2 renk ve üzeri baskılı balon fiyatımız 249 TL dir

1.ci kalite , kolay patlamayan , 1.ci sınıf baskılı çift taraflı baskılı balon fiyatımız ; 295 TL dir

 

 Sitemiz üzerinden en güvenli yoldan alışveriş yapabilirsiniz.

BALON HİZMETİ İÇİN HİZMET BÖLGELERİMİZ

 Ataşehir ,   Avcılar ,   Bahçelievler ,  Bakırköy ,  Bayrampaşa ,  Bağcılar ,  Başakşehir ,  Beykoz ,  Beylikdüzü ,  Beyoğlu ,  Beşiktaş ,  Büyükçekmece ,  Esenler ,  Eyüp ,  Fatih ,  Gaziosmanpaşa ,  Güngören ,  Kadıköy ,  Kartal ,  Küçükçekmece ,  Maltepe ,  Pendik ,  Sancaktepe ,   Sarıyer ,  Silivri ,  Sultanbeyli ,  Sultangazi ,  Tuzla ,  Zeytinburnu ,  Çatalca ,  Çekmeköy ,  Ümraniye ,  Üsküdar ,  Şile ,  Şişli

BİZE ULAŞIN

    Baloncu Ali iletişim telefonu

Kurumsal telefonumuz ; 444 2 795

ŞUBELERİMİZ

ANKARA                   0-312-3622218
İSTANBUL       0-216-3860018    İSTANBUL     0-212 2111508

CEP TELEFONU İRTİBAT BİLGİLERİ

  TURKCELL   0-537-5109618 

     VODAFONE  0-544-9290835  

   AVEA  0-505-3942932

E-mail ; [email protected]

 

 

İstanbul balon satışı Sitemize hoş geldiniz.

% 100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile çalışıyoruz.

DİLEK BALONU SATIŞI

Gökyüzü feneri toptan ve perakende satışımız mevcuttur.

Gökyüzü dilek feneri satışımız için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Dilek feneri gökyüzü mumlu balon satışı için firmamızdan en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz.

Gökyüzü dilek balonu için sizlere özel en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz.

Dilek feneri toptan ve perakende satışlarımız için firmamızdan teknik destek alabilirsiniz.

Dilek feneri tek yada toplu alımlarınızda en uygun fiyat teklifini firmamız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Dilek balonu satışı için adresimizden ürünleri temin edebilirsiniz.

Dilek feneri renk ve farklı büyüklük modellerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Dilek feneri

Dilek feneri satın almak için alt kısımdaki telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

G.S.M ;

 0-505-3942932

Telefon;

  444 2 795

uçan balon

Uçan balon bırakma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

ballon buketi

Uçan balon demetlerini gönderebilirsiniz.

Balon buketi

latex balon çeşitleri

Latex balonlarımızdan bazıları

Tek yada toplu uçan balon satışımızdan faydalanabilirsiniz.

uçan balon

Sayısız renk seçeneği ve farklı ebatlarda 3 inc balondan 5 metrelik balonlara kadar her türlü balona helyum gazı doldurması yapıyoruz.

işyeri açılış balon süslemesi

İşyeri açılışı balon süsleme hizmetimizden en uygun fiyat garantisi ile kaliteli işlerinizi ucuz fiyata yapıyoruz.

İŞYERİ BALON SÜSLEME

İşyeri balon süsleme

30  metre balon süsleme işyeri için en görsel süsleme fiyatımız 399 TL bu hizmetimiz Tüm İstanbul içerisinde geçerlidir. 31 Aralık tarihine kadar bu indirimli hizmetimizden yararlanabilirsiniz. 30 metre balon süslemesi sadece ve sadece

 399 TL

 istanbul balon süslemesi

İşyeri açılış balon süslemesi örnek resimlerimiz

istanbul balon süsü işyeri balon süslemesi

İstanbul semtleri ve tüm ilçelerinde ister 10 metre ister 1000 metrelik açılış balon süsleme hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

gemi balon süslemesi

Gemi indirme denize gemi bırakma için balon süslemesi hizmetimizden yararlanabilirsiniz

  

Uçan balon için ister elinizdeki balonlara ister kendi balonlarımıza helyum gazı ile uçan balon gazı dolumu işyerimizden yapılmaktadır.

 

Sitemiz üzerinden sizlere sunduğumuz balon gazları 100 de 100 kaliteli ve insana zarar vermeyen gazlar olarak 1.ci sınıf helyum gazı kullanılarak ürünler gönderilmektedir.

 

İstanbul balon süsleme , işyeri açılış balonları ve uçan balon satışı amacı ile 2011 yılında Mustafa İşleyen tarafından yayına verilmiştir.